Klub 360 – Apartamenty

Wynajem Apartamentów nad Morzem

Apartamenty Nad Morzem Wynajem

5 powodów dlaczego warto poznać Gdańsk Przymorze!

Jedna z największych gdańskich dzielnic. Kiedyś uznana za miejską sypialnię bez specjalnego polotu. Gdańsk Przymorze, bo o nim mowa, rozwija się dziś w dynamicznym tempie, charakteryzuje się terenami zielonymi i bliskością morza.

Ta nadmorska dzielnica Gdańska położona jest  w północnej części miasta. To tu Billberry Apartments posiada swoje luksusowe apartamenty nad morzem. Gdańsk Przymorze – Zobacz 5 powodów dlaczego warto je poznać!

1. Park im. Ronalda Reagana.

To największy park miejski nad polskim morzem i doskonałe miejsce na odpoczynek lub zabawę z dziećmi. Ma około 60 hektarów. Liczne ścieżki rowerowo-spacerowe, plac zabaw, alejki, ławki, siłownie zewnętrzne, skateparki, pumtrack, zachęcają, by spędzić jak najwięcej czasu w tym miejscu.

2. Blisko czystej, pięknej plaży i brzegu morskiego.

Kąpielisko Przymorze tworzy ok. 800 m linii brzegowej. Wzdłuż niej ciągnie się wspaniały deptak spacerowy. Bliskość Bałtyka jest zaletą nie do przecenienia.

3. Bliskość miasta.

Leży blisko największych ośrodków biznesowych Gdańska. Świetna komunikacja miejska, jak i drogi dojazdowe, nawet jeśli poruszasz sie swoim autem, pozwalają szybko dotrzeć na umówione spotkanie.

4. Dzielnica dla aktywnych.

Siłownie, Sport Park, gdzie można pograć w tenisa, piłkę nożną oraz badmintona, kręgielnia, ścianki wspinaczkowe – to wszystko znajdzie się wyciągnięcie ręki. 

5. Falowce.

Kontrowersyjne bloki, które swoją bryłą mają nawiązywać do morskich fal, to unikat. W Polsce jest ich tylko osiem, wszystkie stoją w Gdańsku, z czego siedem na Przymorzu i jeden w Nowym Porcie. Najdłuższy falowiec znajduje się przy ul. Obrońców Wybrzeża i posiada prawie 1800 metrów długości.

Gdańsk Przymorze to jedna z najciekawszych dzielnic współczesnego Gdańska. Mnóstwo terenów zielonych zachęca do aktywnego wypoczynku. Ponadto kusi bliskością pasa nadmorskiego, a liczne sklepy i punkty handlowe pozwalają na beztroskie i szalone zakupy. Wynajmij apartament nad morzem w Gdańsku i zobacz tę dzielnicę na własne oczy. Oferowane przez BillBerry Apartments mieszania to miejsca, z których wszystko, czego potrzebujesz  masz na wyciągnięcie ręki. To idealna przestrzeń zarówno na intensywną pracę na wyjeździe biznesowym, jak i wypoczynek z rodziną.