Klub 360 – Apartamenty

Wynajem Apartamentów nad Morzem

Apartamenty Wynajem

5 powodów, aby pojechać zimą do Sopotu

Zima nad morzem to idealny cel podróży dla ludzi szukających spokoju i pięknych widoków. Czy warto przyjechać do Sopotu w tą mroźną porę roku? Oczywiście, że tak! Wynajmij apartament i poznaj nadmorski kurort z zimowej strony.

1. Plaża zimą wygląda obłędnie, a wręcz wydaje się być ostoją ciszy i spokoju. Zmrożony brzeg, śnieg, a dość duże fale potrafią wyrzuć niesamowite ilości muszelek do zbierania, a czasem też bursztyny. Wstęp na najdłuższe drewniane w Europie molo jest bezpłatny, a widoki warte zobaczenia!

2. Magiczne miasto. Zaśnieżony, pięknie oświetlony Sopot, szczególnie po zmierzchu oczaruje każdego. Nie ma tłumów, co zachęca do długich spacerów, a następnie wypicia gorącej czekolady w kawiarni. Niepowtarzalny pejzaż miasta zapada głęboko w pamięć pozostawiając miłe wspomnienia zimowego wypoczynku.

3. Moc atrakcji. Sztuczne lodowisko  na Skwerze Kuracyjnym kusi widokiem – jeżdżąc na łyżwach widzimy brzeg Bałtyku. Do tego muzea i galerie, Aquapark Sopot zachęcają przybyszy swoją bogatą ofertą. Każdy znajdzie coś dla siebie i nie będzie się nudził.

4. Sauny na plaży. To nie lada atrakcja, która przyciąga zwłaszcza w zimowe, chłodne dni. Ciepło sauny pozwala odpocząć i się zrelaksować, a widok na zmarznięte morze dodaje efektów specjalnych.

5. Taniej. Zarówno restauracje, jak i nocleg znajdziesz w atrakcyjnej cenie. Apartamenty w Sopocie na wynajem to dobry pomysł dla par, samotników, jak również dla całych rodzin z dziećmi. Przecież wypoczynek musi być połączony z komfortowym noclegiem dla każdego. Apartamenty Sopot są super rozwiązaniem na każdą kieszeń. Ugoszczą ciepłem i przyjemną domową atmosferą, nawet najbardziej wybrednych Gości.

Źródło: https://billberry-apartments.pl/pl/apartamenty-sopot-wynajem